חוגי גלישה

גולשים כמו גדולים, מגיעים לשיאים אישיים חדשים

זה כבר לא אתגר תחום בזמן שבו רוכשים מיומנויות גלישה. זה כבר לא רק שבועיים של העצמה, התמודדות עם כוחות טבע והשגת מטרות. זהו השלב הבא לגילוי הפוטנציאל האישי של ילדיכם – פוטנציאל הגלישה המקצועית ופיתוח היכולות האישיות שלהם.
במקביל לקייטנות הגלישה, המאפשרות לילדים שלכם ללמוד את עקרונות הגלישה, להפוך לגולשים עצמאיים ולגלות את העוצמות החבויות בהם, בחוגי הגלישה שמתקיימים לאורך כל השנה, הילדים שלכם נחשפים לעולם חדש של התמקצעות ושל מיצוי יכולות וכוחות.
רמת ההכשרה המקיפה שמה דגש על טכניקות גלישה מתקדמות, מכינה את הילדים שלכם לגלישה ברמה מקצועית ופותחת להם דלת לעולם של תחרויות בין־לאומיות.
מה לומדים בחוגי הגלישה?

חוגי גלישה למתקדמים

חוגי הגלישה מתקיימים אחת לשבוע בקבוצות קבועות לאורך השנה. הם מאפשרים לימודים רצופים ומובנים המתפרסים על פני חודשי השנה, וכך המשתתפים נחשפים למגוון תנאי גלישה. הם לומדים להתמודד עם עונת החורף והקיץ, ורוכשים מיומנויות גלישה מתקדמות, כולל שימוש בגלשנים שונים, ובדיקה, ניתוח נתונים ומשובים מפורטים כדי להגיע ליעדי גלישה ברמה בין־לאומית.

נוסף על כך, הם לומדים בטיחות בים, תולדות הימאות, יסודות טכניים בגלישת גלים, עקרונות ניווט, חוקי דרך הים, עקרונות בהגשת עזרה ראשונה, תזונה נכונה ועקרונות הצלה באמצעות גלשן. תלמידים שעברו את ההכשרה התיאורטית במסגרת מחנות הגלישה יעמיקו את ההיכרות עם המושגים ועם העקרונות. העצמה אישית

במהלך קייטנות הגלישה, תהליך ההעצמה האישית הוא מרוכז וקצוב בזמן. לעומת זאת, בחוג הגלישה הילדים עוברים תהליך משנה חיים לאורך שנה שלמה. מדי שבוע הם מתמודדים עם אתגרי הים, מגלים את הכוחות שלהם מחדש, ומפתחים ביטחון ואמון אישי ביכולות ובמסוגלות שלהם. הם חווים שנה שלמה של עוצמה, עצמאות וחופש, ובונים אישיות חזקה, מסוגלת ומתמודדת.

 

העצמה אישית

​במהלך קייטנות הגלישה, תהליך ההעצמה האישית הוא מרוכז וקצוב בזמן. לעומת זאת, בחוג הגלישה הילדים עוברים תהליך משנה חיים לאורך שנה שלמה. מדי שבוע הם מתמודדים עם אתגרי הים, מגלים את הכוחות שלהם מחדש, ומפתחים ביטחון ואמון אישי ביכולות ובמסוגלות שלהם. הם חווים שנה שלמה של עוצמה, עצמאות וחופש, ובונים אישיות חזקה, מסוגלת ומתמודדת.

מבנה חוג הגלישה ובטיחות

  • חוגי הגלישה מתקיימים בחוף דלילה באשקלון.
  • בימי שישי ב 3 מחזורים קבועים במשך שעתיים, ובין השעות הבאות: 11:15-13:15 | 15:15-17:1513:15-15:15
  • נדרש ידע בסיסי בשחייה.
  • כל המדריכים בעלי ניסיון רב בגלישה ובעבודה עם ילדים ועם נוער.
  • הקייטנות מועברות בקבוצות של עד 5 משתתפים, ומלוות על ידי מדריך מקצועי. הקבוצה הקטנה מאפשרת למשתתפים ליצור קשר אישי זה עם זה, ועם המדריך.
  • החוגים פועלים על פי הפרוטוקולים הבטיחותיים של חוזר מנכ"ל משרד החינוך. אזורי הפעילות מתוחמים והגלישה מתבצעת אך ורק באזורים סגורים שבהם יש שוברי גלים המאפשרים למידה בתנאים רגועים ובטוחים.
  • לאורך כל היום מלווים את הפעילות בשטח שני מנהלי פעילות מקצועיים.
 

למידע נוסף השאירו פרטים: